Organic Curl Systems

logo_ocs

Po niespełna 2 godzinach klientka wyjdzie z salonu z dowolnie dobranymi  falami/ lokami- American Waves, Beach Waves, zgodnie z jej oczekiwaniem. Efekt końcowy – dowolne loki/fale- utrzymuje się na włosach nawet do 12 miesięcy lub może być w każdej chwili zakończony poprzez wykonanie kuracji keratynowej TRUE KERATIN, w wyniku której uzyskujemy włosy proste, wygładzone.

Włosy po STYLIZACJI  ORGANIC CURL SYSTEMS  są delikatne, miękkie, naturalnie się falując.To od klientki zależy decyzja czy chce, aby loki/fale w efekcie końcowym były od nasady włosów, czy od połowy ich długości, czy też tylko na końcach  włosów. Modelujące działanie tego produktu umożliwia wykonanie każdej wielkości loków/fal poprzez dobranie odpowiedniej wielkości i układu wałków.Skręt może być łagodny lub bardziej wyrazisty.Stylizacja  wmacnia naturalny  aspekt fryzury. Ta stylizacja, której efektem końcowym są włosy o dowolnie ustalonym skręcie/fali/loku jest w 100% bezpieczna dla włosów. Nie zawiera amoniaku, thioglycolu, ma naturalny balans pH.

Działanie ORGANIC CURL SYSTEMS opiera się na cysteaminie. Stylizacja ORGANIC CURL SYSTEMS nie uszkadza/nie ingeruje w naturalną budowę włosa, nie przerywa wiązań mostkowych włosa,  stąd też  jej tak duża popularność szczególnie w USA. Z racji tego, iż sama klientka może decydować jak długo chce mieć włosy kręcone, pofalowane, cieszy się ten produkt coraz większą popularnością w Europie.

Zapraszamy serdecznie!

Więcej na temat Organic Curl Systems przeczytacie tutaj: http://keratinpolska.com/organic_curl_systems.html

Cena zabiegu Organic Curl Systems wynosi na krótkie włosy 300 zł, średnie 400 i długie 500 zł

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress